Landelijke keuken

Een prachtige landelijke keuken, inclusief Quooker! Merk: by Diepeveen
Verkoper: Diepeveen Keukens en Badkamers

Reguliere prijs: €19.995,-
Aanbiedingsprijs: €10.950,-

Aanvraag sturen Download brochure

Specificaties

Showroom keuken
Fronttype: kaderfront met raambreedte 86 mm en gefineerd binnenpaneel.
Kleur front: Grigio pore glanz
Kleur greep: edelstaal
Werkhoogte: 96 cm

Afmetingen:
Wijnkast, 2 halfhoge kasten incl. stollen:
Breedte: 1200mm
Diepte: 600mm
Stollen: 100mm

Spoelgedeelte:
Breedte: 2432mm
Diepte: 700mm

Kookgedeelte incl. stollen:
Breedte: 2100mm
Diepte: 600mm
Stollen breedte: 200mm
Stollen diepte: 650mm

Kruidenkastje:
Breedte: 950mm
Diepte: 450mm

Schouw: eiken fineer-monocoat
Kruidenkastje: eiken finieer-monocoat
Wijnkast: eiken fineer-monocoat. Voor plaatsing op de half hoge kasten.

Apparatuur:
Liebherr koelkast.
Novy inbouw afzuigunit
Atag volledig geïntegreerde vaatwasser
Quooker kraan

LET OP! PRIJS IS EXCL. BORETTI INDUCTIEFORNUIS. FORNUIS KOST: €2150,00

Graniet werkblad
Kleur: Blanco Cristal Antiek

Prijs excl. alle getoonde accessoires en montage